Hakkımızda

Yılmazlar makina; 1997 yılında Eskişehir küçük sanayi bölgesinde 100 m² bir atölyede faaliyete başlamıştır.

Başlangıçta 1 freze ve 1 torna olan makine parkurunu yıllar içerisinde teknoloji ile bütünleştirerek 3 CNC Freze, 2 CNC Torna, 5 Manuel Freze, 6 Manuel Torna, 1 Dik Torna, 1 Dişli açma tezgâhı, 1 silindirik taşlama, 1 tel Erozyon Tezgâhı ile genişletmiştir.

Yılmazlar Makina iş portföyünde; Mil ve Delik Taşlama, Kremayer dişli, iç ve dış dişli, her nevi özel ve standart zaman dişlisi, her nevi Çelik Konstrüksiyon ve Cad-Cam sistemleri konularında başarıyla faaliyet göstermektedir. Firmamızda günümüz teknolojisiyle her türlü̈ fikstür tasarımı ve imalatı, Çeşitli Konveyör imalatı, Cad-Cam uygulamaları ile kalıp işleri yapılmaktadır.

Bugün itibari ile 2 Mühendis, 2 Teknik ressam, 1 Otomotiv Mühendisi, 20 teknisyen olan kadrosu ile üretime devam etmektedir.

Şirketini ve çalışanlarını sürekli geliştiren Yılmazlar Makina; Kuruluşundan 5 sene sonra Haziran 2002’de Eskişehir Teksan Sanayi Sitesinde 240 m² alana atölyeye taşınmıştır. Teksan sanayi sitesinde 13 sene faaliyetlerini sürdüren şirketimiz; Haziran 2015’te Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde 2.000 m² kapalı, 5.000 m² si açık toplamda 7000 m² alana kendi fabrikasını kurarak yatırımlarını sürdürmektedir.

Hali hazırda fabrikamızda; Müşterilerimizin teknik ve mühendislik taleplerini Endüstriyel anlamda kesintisiz tasarlamakta, tasarladığı ürünleri üretmekte, Müşterilerimizin hatlarının revizyonlarını verimlilik ve mühendislik çerçevesinde sağlamakta ve bununla birlikte Ar-Ge ekibimizin çalışmaları sonucu patentini aldığımız Gaz Basma Valfi üretimi ile de ürün yelpazemizi genişleterek devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sağladığımız ürünlerimizi ve hizmetlerimizi anlık – hızlı ve kesintisiz sağlayarak Müşteri ve Müşteri adaylarımızın makine – aksam kaynaklı üretim duruşlarını aza indirerek uzun vadeli güvenilir, çözümcü partneri olarak verimliliklerine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın Makine parkurlarının, Endüstriyel Üretim hatlarının Revizyon, Bakım, Makine Aksam, Makine Parça gereksinimlerini üreterek çözümler üretmek, Müşteri ve Müşteri adaylarımızın Üretim/İmalat Makine Hatlarının günün her dakikasında çalışır durumda kalması için anlık ve hızlı çözümler üretmek.

Organize Sanayi Bölgesi 24. Cadde No.2 Odunpazarı/Eskişehir

Güncel Haberler
Hızlı İletişim