Yılmazlar Makina

Bakım ve Revizyon

Yılmazlar Makina; sektörlerden bağımsız olarak verdiği makina bakım ve yenileme işlemleri ile üretim parkurlarının ömrünü uzatır, üretim verimliliğini arttırır ve işletmeyi gereksiz maliyet yükünden kurtarır. Şirketimiz, teknolojik ürünler içeren imalat sistemlerin gereksinimleri olan hassas bakım ve revizyon işlemlerini eğitimli – yetkin mühendisleri ve deneyimli, uzman teknik ekibi ile gerçekleştirmektedir

Yılmazlar Makina; çimento, cam, demir çelik, otomotiv, tekstil, gıda ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren her tür endüstriyel tesiste ve her tür proseste kullanılabilen tüm makina ve üretim hatlarının bakım ve revizyon hizmetlerini tesis tecrübeleri ve teknik altyapısı sayesinde çok geniş bir yelpazede verme olanağına sahiptir.

Periyodik ve Planlı Bakım

Pazarda gün geçtikçe artan rekabet koşulları, sanayi kuruluşlarının makina, hat, makina verimlilik maliyetlerini ve tesislerin işletme koşullarını optimize etmeleri gerekliliğini daha da arttırmıştır. Yılmazlar Makina kurulduğu günden bugüne 20 yılı aşan tecrübesi ile plansız duruşlardan kaynaklanan üretim kayıplarının minimuma indirilmesi, sistem ve cihazların ömürlerinin uzatılarak, güvenli ve verimli olarak kullanılabilirliğinin artırılması ve üretim kayıplarının azaltılması amaçları ile hizmet vermektedir.

Yılmazlar Makina; süreklilik arz eden periyodik ve planlı bakım çalışmaları sırasında müşterilerinin sistem, proses ve cihazlarını tanımakta ve takip etmekte olduğu için arıza yaşanması durumunda hızlı müdahalelerle zaman, üretim ve maliyet kayıplarını minimuma indirmektedir.

Üretim hatlarının ve bu hatlarda yer alan makinalerin periyodik bakımı profesyonel teknikler uygulamayı gerektirmektedir. Yılmazlar Makina, ne tür bir bakım yapılacağına, bakım ve revizyonda hangi cihaz ve sistemlerin kullanılması gerekliliği, ortam şartları, makina çalışma koşulları ve çalışma şartları, kirlilik durumu inceledikten sonra karar vermektedir.

Yılmazlar Makina; sektörlerden bağımsız olarak periyodik ve planlı bakım hizmeti çerçevesinde;
• Pnömatik ve hidrolik makina ekipmanlarının genel bakımı,
• Değişim gerektiren parçaların tespiti ve imalatı,
• İyileştirme diğer bir deyişle revizyon uygulamaları
• Makina geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı,

gibi prosedürlerin tamamına tam ve profesyonel olarak çözümler üretmektedir. Ayrıca Yılmazlar Makina, Müşterileri için, bakım ve revizyon çalışmaları esnasında tespit ettiği sorunlu parçaları imal edebilme ya da tedarik edebilme yeteneğine sahip güvenilir çözüm ortağıdır.

Plansız Duruş ve Acil Müdahale

Yılmazlar Makina, bakım ve onarımı yedek parça desteği ile birleştirerek, kritik zamanlarda çok acil bir şekilde müdahale edilmesi gereken, her geçen dakikanın ciddi üretim kayıplarına yol açtığı proseslere sahip müşterilerine teknik hizmetleri kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlayacak teknik ekip ve donanımlara sahip nöbetçi bakım merkezini olarak faaliyet göstermektedir.

Yılmazlar Makina, belirlenen reaksiyon süresi içerisinde arızaya müdahale ederek oluşabilecek üretim kayıplarını önlemektedir. Periyodik ve planlı bakım yaptıran müşterilerin proseslerini daha yakından tanıma olanağı bulan şirketimiz, ortaya çıkan arızaların tespit ve arıza giderilme sürelerini de kısaltmaktadır.